info
عکس ایستگاه اتوبوس سپاه
category

ایستگاه اتوبوس سپاه محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سپاه

ایستگاه اتوبوس سپاه (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان پادگان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خدمات کولر ماشین آرشاک، میدان سپاه، سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، مرغ بریان 444 و ویتامین سرای سپاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سپاه تهران

ایستگاه اتوبوس سپاه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خواجه نصیر - حقوقی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پادگان ولیعصر است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سپاه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امام حسین قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سپاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  مدنی، یزدی، نامجو، بین شهدا و بخشی
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه
  شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده
 • ایستگاه اتوبوس مترو
  بهارستان، ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  شریعتی، بین صدیق و سمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سپاه ندارد.
  neshan logo