info
عکس مدرسه قدس
category

مدرسه قدس محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی مدرسه قدس

مدرسه قدس (موسسه آموزشی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این موسسه یکی از سی و نه موسسه آموزشی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان البرز، موزه جانور شناسی و مرکز خرید دانشگاه و همچنین شیرینی فرانسه، کافه هنر، سینما سپیده، کیک استودیو ورتا و صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیت برگ قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مدرسه قدس واقع شده‌اند:

 • گروه مشاور یکم
  ولیعصر، دمشق، برادران مظفر، بین یکم و سروش
 • آموزشگاه ماهر کارآفرین
  ولیعصر، طالقانی، نرسیده به بندرانزلی
 • مجتمع آموزشی پیشگامان تهران
  آزادی، بین جمالزاده و مهرناز
 • آکادمی پرینتر سه بعدی ایپک
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی
 • آموزشگاه ایده آل ویژن
  کارگر جنوبی، حقیقت بیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه قدس ندارد.
  neshan logo