info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی
category

ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی

ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی، غلامی، بین بن بست استاد شهریار و نوروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران ایتالیایی بوته، بستنی شاد، کافه رستوران پیانو، اژدر زاپاتا و فروش باطری خودرو مجید امان آبادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی اراک

ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک ولیعصر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، غلامی، بین بن بست استاد شهریار و نوروزی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهریار واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه غلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی
  جهان پناه، بین مبارزان و علم الهدی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ولیعصر
  دکتر محمد مصدق، بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس جنت
  شریعتی، جنت
 • ایستگاه اتوبوس گلستان 4
  جهان پناه، علم الهدی، بین ابوالمعصومی و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر
  بلوار شهید شیرودی، بین میدان ولی عصر و نوزده دی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه غلامی ندارد.
  neshan logo