عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد (محله شهرک ولیعصر، اراک)

ایستگاه اتوبوس
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، شریعتی، کوچه استاد شهریار، مطهری، بین ایمان 9 و 10

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد در محله شهرک ولیعصر اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اراک را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ولیعصر اراک و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ولیعصر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه راه آهن اراک، مسجد امام حسین، لوازم یدکی موتور سیکلت بهمنی، سوپر مارکت خلیج فارس و کابینت سازی کمانی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، شریعتی، کوچه استاد شهریار، مطهری، بین ایمان 9 و 10


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هتل زاگرس
  (4.0)
  قدوسی، لادن 2
 • ایستگاه اتوبوس حل اختلاف
  شریعتی، بین قدوسی و جنت
 • ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت
  قدوسی، شریعتی، بین نسترن و مهرجو
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  مطهری، بین ایمان 3 و احسان
 • ایستگاه اتوبوس ميدان ياس
  مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد اراک ندارد.