عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد (محله شهرک ولیعصر، اراک)

ایستگاه اتوبوس
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، شریعتی، کوچه استاد شهریار، مطهری، بین ایمان 9 و 10

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد در محله شهرک ولیعصر اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ولیعصر اراک و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ولیعصر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه راه آهن اراک، مسجد امام حسین، سوپر مارکت خلیج فارس، لوازم یدکی موتور سیکلت بهمنی و فروشگاه پوشاک آزادیخواه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله ۷ خیابان مطهری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، کوچه استاد شهریار، مطهری، بین ایمان 9 و 10 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس اتحاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، شریعتی، کوچه استاد شهریار، مطهری، بین ایمان 9 و 10


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه افتخار
  بلوار شهید شیرودی، بین مهدیه و افتخار
 • ایستگاه اتوبوس حل اختلاف
  شریعتی، بین قدوسی و جنت
 • ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت
  قدوسی، شریعتی، بین نسترن و مهرجو
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان
  شهیدان برکوک تباه
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه 1
  بلوار شهید شیرودی، بین عسگری و قدوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo