info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد محله شهرک ولیعصر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ولیعصر اراک و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ولیعصر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه راه آهن اراک، مسجد امام حسین، غذاپزی امیری، فروشگاه پوشاک آزادیخواه و لوازم یدکی موتور سیکلت بهمنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد اراک

ایستگاه اتوبوس مسجد اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک ولیعصر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مطهری، بین ایمان 9 و 10 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس اتحاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه افتخار
  بلوار شهید شیرودی، مهدیه، بین پروفسور مریم میرزاخانی و افتخار
 • ایستگاه اتوبوس حل اختلاف
  قدوسی، شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت
  شریعتی، مهرجو، بین نسترن و شفق
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه 1
  بلوار شهید شیرودی، بین عسگری و قدوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo