info
عکس ایستگاه اتوبوس نو بهار
category

ایستگاه اتوبوس نو بهار محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نو بهار

ایستگاه اتوبوس نو بهار (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان بیست متری جوادیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین مطب دندانپزشکی دکتر عاطفه حکمتی، گالری په په pepe، پیتزا نیما، داروخانه فاطمی و ساختمان پزشکان قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نو بهار تهران

ایستگاه اتوبوس نو بهار تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله جوادیه (زمانی) پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نوری، بیست متری جوادیه، بین برادران بیات سرمدی و میر تقی موسوی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نو بهار تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو جوادیه قرار دارد. همچنین آژانس سعید را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نو بهار تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نو بهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سردخانه
  بزرگراه شهید تندگویان
 • ایستگاه اتوبوس نواب
  بزرگراه شهید تندگویان
 • ایستگاه اتوبوس میدان برومند
  بزرگراه یارجانی، دهرویه، بیست متری جوادیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نو بهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نو بهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نو بهار ندارد.
  location استان تهران، تهران، نوری، بیست متری جوادیه، بین برادران بیات سرمدی و میر تقی موسوی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo