info
عکس زمین چمن مصنوعی دانشگاه شهید رجایی
category

زمین چمن مصنوعی دانشگاه شهید رجایی محله لویزان - شیان، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی زمین چمن مصنوعی دانشگاه شهید رجایی

زمین چمن مصنوعی دانشگاه شهید رجایی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان شعبانلو واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده مجموعه ورزشی در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار اسلامی بهاران و همچنین دانشگاه شهید رجایی، مجموعه ورزشی شهید رجایی، استخر دانشگاه شهید رجایی تهران، شهدای گمنام دانشگاه شهید رجایی و بانک سپه شعبه دانشگاه مالک اشتر قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده زمین چمن مصنوعی دانشگاه شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • باشگاه بانوان سپید
  نوبهار شمالی، گلستان شرقی، مهستان، ترانه
 • آکادمی تنیس زرین
  بزرگراه امام علی، دماوند
 • باشگاه تنیس نظری
  (5.0)
  بزرگراه امام علی، جعفریان، شعبانلو
 • باشگاه ورزشی ارمگان
  (4.0)
  بابایی، گلبهار
 • سالن ومجتمع ورزشی کوثر
  (4.0)
  بزرگراه شهید بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین چمن مصنوعی دانشگاه شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زمین چمن مصنوعی دانشگاه شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین چمن مصنوعی دانشگاه شهید رجایی ندارد.
  neshan logo