info
عکس داروخانه دکتر حنان حمدی
category

داروخانه دکتر حنان حمدی محله جردن - پارک ملت، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر حنان حمدی

داروخانه دکتر حنان حمدی (داروخانه) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان آرش شرقی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو داروخانه در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تندیس، موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و پاساژ آسیا و همچنین رستوران شاندیز جردن، داون تاون، پمپ بنزین 147 جردن (آفریقا)، بالکافه و شرکت اسنپ تریپ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر حنان حمدی تهران

آدرس داروخانه دکتر حنان حمدی تهران، شهر تهران، محله جردن - پارک ملت است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، آرش شرقی، بعد از تونل آرش است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد داروخانه دکتر حنان حمدی تهران می‌توانید با شماره تلفن آن (02188673814) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر حنان حمدی تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله جردن - پارک ملت دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه پارسین، داروخانه و داروخانه شبانه روزی اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر حنان حمدی تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس نیایش در نزدیکی داروخانه دکتر حنان حمدی تهران است.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر حنان حمدی تهران را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر حنان حمدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه پارسین
  ولیعصر، ناصری
 • داروخانه
  نلسون ماندلا (جردن)، بین بلوار ستاری و سرو
 • داروخانه شبانه روزی
  آرش شرقی، فرید افشار، بابک شرقی، بین مهرداد و فرشید
 • دکتر فرزاد امین
  نلسون ماندلا (جردن)، بین عاطفی و راستکار
 • داروخانه دکتر ایازی
  (5.0)
  نلسون ماندلا (جردن)، بین برادران عمدی و قبادیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید سعید سیفی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر حنان حمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر حنان حمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر حنان حمدی ندارد.
  neshan logo