info
عکس آموزشگاه استثنایی پسرانه شهید بهشتی
category

آموزشگاه استثنایی پسرانه شهید بهشتی محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی آموزشگاه استثنایی پسرانه شهید بهشتی

آموزشگاه استثنایی پسرانه شهید بهشتی (موسسه آموزشی) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و سه موسسه آموزشی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی مهرگان و مرکز خرید پارسیان و همچنین شیرینی گل گله، رستوران سفره خانه سنتی کلبه چوبی، دبیرستان پسرانه دکتر علی شریعتی، ساندویچ کمال و آزمایشگاه جشنواره قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه استثنایی پسرانه شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه پیرایش ملک
  بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بعد از آهنی آمینه 119
 • آموزشگاه مراقبت زیبایی توران
  بلوار شاهد، دریامی
 • آموزشگاه نقاشی نقطه چین
  بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بین ناهیدی و آهنی آمینه 119
 • اموزشگاه کیش
  بلوار خوشوقت، قره زاد نیا، بین صد و بیست و یک و یکصد و شصت و چهار
 • آکادمی زهرا نظری
  بزرگراه شهید سلیمانی، میرزازاده (اخوت)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سلام فرمانده (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه استثنایی پسرانه شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه استثنایی پسرانه شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه استثنایی پسرانه شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo