info
عکس ایستگاه اتوبوس چمران
category

ایستگاه اتوبوس چمران محله شهرآرا - پاتریس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چمران

ایستگاه اتوبوس چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین هات چیک، چلوکباب جوان، چشم پزشکی اپتومتری و عینک مارون، کافه دی و مرکز دندانپزشکی آرام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چمران تهران

در شهر تهران، محله شهرآرا - پاتریس ، ایستگاه اتوبوس چمران تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس چمران تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو بوستان گفتگو نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس میهن تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چمران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شوریده، امام منتظر، بین سی و پنجم و بلوار
 • ایستگاه اتوبوس خاک شناسی
  کارگر شمالی، فرشی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چمران ندارد.
  neshan logo