info
عکس ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی
category

ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی محله باغ فیض، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی

ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و بزرگراه ستاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مبلیران اصل، شیرینی گلستان، مرکز اهدای خون ستاری، شرکت سرمایه گذاری سایپا و بوستان صنایع قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی تهران است که در محله باغ فیض قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ستاری قرار دارد. ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خلیل آبادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام زاده
  بزرگراه شهید همت، عدل جنوبی، بیست و دوم بهمن، بین گلها و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس میخک یکم
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن، امیر ابراهیم، بین یاسمن و چمران
 • ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، نرسیده به بهار
 • ایستگاه اتوبوس همت غربی
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بعد از دوازده متری شکوفه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 01 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 01 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی ندارد.
  neshan logo