info
عکس ایستگاه اتوبوس هما
category

ایستگاه اتوبوس هما اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هما

ایستگاه اتوبوس هما (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان خانه اصفهان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خانه اصفهان و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر خاکپور، آموزشگاه رانندگی کیهان، شام ساده، مهرسازی ایکس مهر و مسجد شهدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هما اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس هما اصفهان، شهر اصفهان، محله کوجان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان، بین مهدی و نسیم می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس هما اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شبنم قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هما واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهیدان کاظمی
  امام خمینی، بین جهان فولاد و شریف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هما ندارد.
  neshan logo