info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری

ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال و مرکزپخش قیر و ایزوگام کریمی و همچنین هاستینو، پوشاک سناتور، رستوران پاییزان، نمایندگی ایران خودرو و گیم نت مریخ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اراک است که در محله لعلی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار قائم مقام فراهانی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس همسفر صالح قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای غفاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دروازه مشهد
  خیابان شهدا، بین حاج بهرامی و بلوار قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد 1
  جلال آل احمد، بین خیابان شهدا و سرایدار
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  خیابان شهدا، بین بلوار قائم مقام فراهانی و خیابان مشهد
 • ایستگاه اتوبوس تراشکاری
  خیابان مشهد، مشکانی، بین مهندس عباسی و میرداودی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شاهد
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین میدان شاهد و دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای غفاری ندارد.
  neshan logo