عکس فروشگاه زنجیره ای یاران دریان
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه زنجیره ای یاران دریان (محله آل احمد، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
3.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، گردآفرید

موقعیت فروشگاه زنجیره ای یاران دریان در محله آل احمد تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه زنجیره ای یاران دریان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آل احمد تهران و خیابان گردآفرید واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شریعتی، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین مسجد امیر، پمپ بنزین، آزمایشگاه تشخیص پزشکی بهار، رستوران سیمرغ و مرکز روماتیسم ایران قرار گرفته است.


درباره فروشگاه زنجیره ای یاران دریان

فروشگاه زنجیره ای یاران دریان در شهر تهران، محله آل احمد و خیابان گردآفرید قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه +982188800812 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه زنجیره ای یاران دریان یکی از فروشگاه‌های خوب محله آل احمد است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی ، شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی و فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان قرار دارند.


چطور به فروشگاه زنجیره ای یاران دریان برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای یاران دریان مطلع می‌کند. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کارگر قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه زنجیره ای یاران دریان می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه زنجیره ای یاران دریان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره ای یاران دریان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، گردآفرید

تلفن تماس: +982188800812

ساعت کاری فروشگاه زنجیره ای یاران دریان

 • شنبهتعطیل است
 • یک‌شنبهتعطیل است
 • دوشنبه06:30 - 23:30
 • سه‌شنبه06:30 - 23:30
 • چهارشنبهتعطیل است
 • پنج‌شنبهتعطیل است
 • جمعهتعطیل است

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای یاران دریان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی
  کارگر شمالی، هفتم
 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی
  دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  دکتر فاطمی، سین دخت، بین بهروز و گردآفرید
 • فروشگاه افق کوروش
  (1.0)
  کارگر شمالی، صادقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین ۱۳۶۴ (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای یاران دریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای یاران دریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای یاران دریان ندارد.
  neshan logo