info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان رهنان
category

ایستگاه اتوبوس میدان رهنان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان رهنان

ایستگاه اتوبوس میدان رهنان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه عدالت، بابا بستنی، موسسه پرستو شعبه رهنان، فروشگاه ایساکو مرتضی قدیری زهرانی و بانک ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان رهنان اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان رهنان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله زاجان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)، تقاطع گل سرخ است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان رهنان اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی فجر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان رهنان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس در یخچال
  شهیدان غربی، هاشمی نژاد، حافظ
 • ایستگاه اتوبوس ولدان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین رجائی و لاله
 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بعد از درخشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان رهنان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان رهنان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان رهنان ندارد.
  neshan logo