info
عکس ایستگاه اتوبوس در یخچال
category

ایستگاه اتوبوس در یخچال اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس در یخچال

ایستگاه اتوبوس در یخچال (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حافظ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پلاسکو سپاهان و همچنین مسجد اسلامی، پیتزا جوان، مدرسه مودت، نانوایی بهار و طلا و جواهر پارسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس در یخچال اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس در یخچال اصفهان است که در محله طاحونه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی، هاشمی نژاد، حافظ می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس در یخچال اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس در یخچال اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده در یخچال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان رهنان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، تقاطع گل سرخ
 • ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی
  درخشان، بین 23 و رمضانعلی کبیری
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس در یخچال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس در یخچال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس در یخچال ندارد.
  neshan logo