info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری

ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه عدالت، بابا بستنی، موسسه پرستو شعبه رهنان، فروشگاه ایساکو مرتضی قدیری زهرانی و اداره برق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان

در شهر اصفهان، محله زاجان ، ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در اشرفی اصفهانی (کهندژ) قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی فجر قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید بختیاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بعد از درخشان
 • ایستگاه اتوبوس ولدان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، مطهری
 • ایستگاه اتوبوس در یخچال
  شهیدان غربی، هاشمی نژاد، حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری ندارد.
  neshan logo