info
عکس ایستگاه اتوبوس شریف غربی
category

ایستگاه اتوبوس شریف غربی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریف غربی

ایستگاه اتوبوس شریف غربی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شریف غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه عدالت، بابا بستنی، موسسه پرستو شعبه رهنان، اداره برق و پلیس + 10 شریف غربی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریف غربی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شریف غربی اصفهان در شهر اصفهان، محله زاجان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریف غربی، بین سوم و جعفر ترکیان قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شریف غربی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قاسمی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریف غربی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریف غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بعد از درخشان
 • ایستگاه اتوبوس شهید خاکی
  شهدای لمجیر، چمران
 • ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا
  امام رضا، حسین آباد، شهدا، شهدا شرقی
 • ایستگاه اتوبوس زاهدی
  شهیدان غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریف غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریف غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریف غربی ندارد.
  neshan logo