info
عکس ایستگاه اتوبوس زاهدی
category

ایستگاه اتوبوس زاهدی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زاهدی

ایستگاه اتوبوس زاهدی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهیدان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گالری مبل نصر، نمایندگی تشک رویال ، نانوایی طاها، ایستگاه اتوبوس زاهدی و صنایع فلزی سارمتال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زاهدی اصفهان

ایستگاه اتوبوس زاهدی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله محله اسلامی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی است. ایستگاه اتوبوس زاهدی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس زاهدی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زاهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی
  درخشان، بین 23 و رمضانعلی کبیری
 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  امام رضا، حسین آباد، شهدا، بین کبیری و عبدالحسین سهرابی
 • ایستگاه اتوبوس شریف غربی
  شریف غربی، بین سوم و جعفر ترکیان
 • ایستگاه اتوبوس ترکان
  شهیدان غربی، بین شصت و پنجم و شصت و نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زاهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زاهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زاهدی ندارد.
  neshan logo