info
عکس ایستگاه اتوبوس زاهدی
category

ایستگاه اتوبوس زاهدی محله زاجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زاهدی

ایستگاه اتوبوس زاهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله زاجان اصفهان و خیابان شهیدان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زاجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرداری منطقه 11 اصفهان، سوپرمارکت عاملی زاجان، گالری مبل نصر، ذغال فروشی زاجان و خودپرداز بانک شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زاهدی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس زاهدی اصفهان است که در محله زاجان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان غربی، بین لاله و صدف قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس زاهدی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس زاهدی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زاهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد
  شریف غربی، شهید باقرصاد
 • ایستگاه اتوبوس در یخچال
  شهیدان غربی، هاشمی نژاد، حافظ
 • ایستگاه اتوبوس ترکان
  شهیدان غربی، بین شصت و پنجم و شصت و نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زاهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زاهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زاهدی ندارد.
  neshan logo