info
عکس ایستگاه اتوبوس رغبتی
category

ایستگاه اتوبوس رغبتی محله آبشار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رغبتی

ایستگاه اتوبوس رغبتی (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشار تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله آبشار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین فروشگاه های زنجیره ای رهرو سیکلت شعبه 1 فروشگاه سرعت، سینما ناهید، ناهید، رستوران امت 110 و دفتر اسناد رسمی 1336 تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رغبتی تهران

ایستگاه اتوبوس رغبتی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آبشار پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس امیرکبیر، 17 شهریور، بین شیرازی و دولو است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رغبتی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو امیرکبیر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس یاران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رغبتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رغبتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین الماسی و دولابی
 • ایستگاه اتوبوس سپهری
  قیام، بعد از مشهدی رحیم
 • ایستگاه اتوبوس قنطار
  قیام، سعیدی، بین قنطار و پایدار
 • ایستگاه اتوبوس امین حضور
  ری، بین رزاق منش و شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله سعیدی
  قیام، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رغبتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رغبتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رغبتی ندارد.
  neshan logo