info
عکس نانوایی سنگک پردیس یک
category

نانوایی سنگک پردیس یک محله شهرک پردیس یک، اراک

درباره‌ی نانوایی سنگک پردیس یک

نانوایی سنگک پردیس یک (نانوایی) در محله شهرک پردیس یک اراک و خیابان لاله ۸ واقع شده است. این مکان یکی از پنج نانوایی در محله شهرک پردیس یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پامچال و بازارچه پردیس یک و همچنین فست فود تک، فروشگاه دلبرانه، املاک فراهانی، مرغ و ماهی مهدی و فروشگاه تم و لوازم تولد هپی لند قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگک پردیس یک واقع شده‌اند:

 • نانوایی لواش ماشینی
  بلوار سیدالشهدا، شعبانی، بین شقایق 12 و 14
 • نانوایی بربری
  بزرگراه امام علی، رشادت، میدان آرامش
 • نانوایی سنگکی
  بلوار سیدالشهدا، فضیلت
 • نانوایی سنگگ
  بلوار سیدالشهدا، فضیلت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kazem3d (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگک پردیس یک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگک پردیس یک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگک پردیس یک ندارد.
  neshan logo