info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد (ایستگاه اتوبوس) در مشهد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک وحدت، بیمارستان امام هادی و مجتمع تجاری آرمان و همچنین هتل آپارتمان ستاره آرمان توس، سینما چند بعدی آرمان، مجتمع تجاری عدالت، اغذیه زیتون و درمانگاه حکیم شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد

در شهر مشهد، محله ناحیه ویژه رضوی ، ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید نواب صفوی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس وحدت واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدای مسجد گوهرشاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین
  بلوار امیرالمومنین، بین امیرالمومنین 5 و میدان امر معروف
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج
  بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین شهدای حج 2 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 17 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد ندارد.
  neshan logo