info
عکس ساختمان پریمرز
category

ساختمان پریمرز محله دربند، تهران

مجتمع مسکونی

درباره‌ی ساختمان پریمرز

ساختمان پریمرز (مجتمع مسکونی) در محله دربند تهران و خیابان یاس 5 واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج مجتمع مسکونی در محله دربند تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین هتل بزرگ ویستریا، پوشاک تن درست، آموزشگاه بازیگری هنر و سینما، کمپ ترک اعتیاد تجریش و بانک پارسیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده ساختمان پریمرز واقع شده‌اند:

 • ساختمان آسمان
  شریعتی، رفعت، بین یوسفی و مینا
 • برج بهاران الهیه
  دربندی، موزه، بین استاد بنان و رضی
 • برج پلاتینیوم
  باهنر، اقتداری، محمودی دوم، بین دانا و فرهاد
 • برجهای نخجوان
  باهنر، عرفا، زمانی، بین کیهانی و عرفانی
 • برج متین
  باهنر، عرفا، زمانی، بین شیراز و نخجوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیلسا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان پریمرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان پریمرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان پریمرز ندارد.
  neshan logo