info
عکس ایستگاه اتوبوس پل حر
category

ایستگاه اتوبوس پل حر محله باغ تخت، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل حر

ایستگاه اتوبوس پل حر (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ تخت شیراز و خیابان کنارگذر هجرت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله باغ تخت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان علی اصغر (ع) و مجتمع فردوسی و همچنین نون و نمک، رستوران هخامنش 2، کلانتری 11 زند، دفتر اسناد رسمی و اداره کل اوقاف استان فارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل حر شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس پل حر شیراز، شهر شیراز، محله باغ تخت است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هجرت، نرسیده به ساحلی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل حر شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو زندیه قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ارگ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل حر شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل حر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  کریمخان زند، پیروزی، بین پیروزی 1 و 8
 • ایستگاه اتوبوس میدان قائم
  بلوار ربانی، بین سرپرست و میدان قائم
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  پیشرو، تختی 19، تختی، بین مولی الموحدین و تختی 26
 • ایستگاه اتوبوس انوری
  بلوار کریمخان زند، بین رودکی و کریمخان زند 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل حر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل حر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل حر ندارد.
  neshan logo