info
عکس آشپزخانه ایرانی مزعفر
category

آشپزخانه ایرانی مزعفر محله تهرانپارس غربی، تهران

کترینگ و آشپزخانه
4.0
13 رای

درباره‌ی آشپزخانه ایرانی مزعفر

آشپزخانه ایرانی مزعفر (کترینگ و آشپزخانه) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این مکان یکی از هشت کترینگ و آشپزخانه در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مرکز خرید نگین شرق و همچنین مجموعه ورزشی نارسیس، آتلیه فرزند پاک، کلینیک دامپزشکی پارس، بینایی سنجی و اپتومتری و عینک تیارا و آموزشگاه موسیقی آزاده قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده آشپزخانه ایرانی مزعفر واقع شده‌اند:

 • کترینگ طهران پارس
  بزرگراه باقری، خزایی
 • تهیه غذای صبا
  بزرگراه باقری، خزایی، شهید طباطبایی نسب، اسلامی
 • آشپزخانه آریانا
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، بین گلشنی 117 و آهنی امینه 119
 • تهیه غذای آریانا
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی
 • تهیه غذای بابایی
  (5.0)
  بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین رشید 115 و کیخسروی 117
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط * (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آشپزخانه ایرانی مزعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آشپزخانه ایرانی مزعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آشپزخانه ایرانی مزعفر ندارد.
  neshan logo