info
عکس داروخانه دکتر مهدیه هرانده
category

داروخانه دکتر مهدیه هرانده محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر مهدیه هرانده

داروخانه دکتر مهدیه هرانده (داروخانه) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از چهارده داروخانه در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین فروشگاه مرکزی سامسونگ، انتشارات مهر و ماه، نمایندگی 1112 ایران‌خودرو، کلینیک لیزر و زیبایی مرجان و تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرشیا استیل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مهدیه هرانده تهران

داروخانه دکتر مهدیه هرانده تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب پیدا کنید. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین یکم و کارگر قرار دارد.

داروخانه دکتر مهدیه هرانده تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله فلسطین - انقلاب در شهر تهران است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه حسینی ، داروخانه نقاش زاده و داروخانه مهشید وجود دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مهدیه هرانده تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس وصال در نزدیکی داروخانه دکتر مهدیه هرانده تهران قرار دارد. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو ميدان حر در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مهدیه هرانده تهران را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مهدیه هرانده واقع شده‌اند:

 • داروخانه حسینی
  کارگر شمالی، بین مهر و رشیدی نسب
 • داروخانه نقاش زاده
  انقلاب اسلامی، دانشگاه، شهدای ژاندارمری، بین صفاری و ابوریحان
 • داروخانه مهشید
  آزادی، جمالزاده، بین فرصت شیرازی و برزن
 • داروخانه دکتر شمایل مددی
  ولیعصر، لبافی نژاد، بین باقری پارسا و ابوریحان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید حسین (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 23 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مهدیه هرانده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 23 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مهدیه هرانده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مهدیه هرانده ندارد.
  neshan logo