info
عکس ایستگاه اتوبوس خسرو آباد
category

ایستگاه اتوبوس خسرو آباد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خسرو آباد

ایستگاه اتوبوس خسرو آباد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان محمدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کانون بازی و خلاقیت بازیما و همچنین کلینیک دامپزشکی دی، فست فود ریحان، دندان پزشکی مهراد، دبستان دخترانه راه نوین نوید و داروخانه دکتر شفیعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خسرو آباد اصفهان

ایستگاه اتوبوس خسرو آباد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله خواجو پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ابوالحسن اصفهانی، محمدی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس خسرو آباد اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی دنا قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خسرو آباد اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خسرو آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی
  شریف واقفی، بین شقایق و علی اکبر بیگ
 • ایستگاه اتوبوس پل خواجو
  فیض، بین میدان فیض و آبشار اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خسرو آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خسرو آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خسرو آباد ندارد.
  neshan logo