info
عکس ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی
category

ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی

ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان نیروی دریایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدف و همچنین فروشگاه سنگ ساختمانی، صنایع سنگ برادران صالحی، فروشگاه افق کوروش، قاصدک سامانه و نان لواش کوهک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی تهران، شهر تهران، محله نیروی دریایی است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، باقری، نیروی دریایی، بین شهدای گل و حقیقی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس امیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیروی دریایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز
  بزرگراه شهید سلیمانی، آیت الله جلالی خمینی
 • ایستگاه اتوبوس رسالت تخلیه
  مدنی، اسلام پناه، بین ابراهیم یوسفی و یاوری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه سمنگان رسالت تهرانپارس
  بزرگراه شهید سلیمانی، میدان رسالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   اسنوپ سگ
   جمعه 12 اسفند ماه 1401

   برای نشستن و منتظر ماندن برای اتوبوس عالی است

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیروی دریایی ندارد.
  neshan logo