info
عکس مبل فرحبخش
category

مبل فرحبخش محله دیلمان، رشت

فروشگاه مبلمان

درباره‌ی مبل فرحبخش

مبل فرحبخش (فروشگاه مبلمان) در محله دیلمان رشت و بلوار شهید انصاری واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه مبلمان در محله دیلمان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان، شرکت آسانسور نوآوران فراز گستر، بیمه ایران خشنود bimeiran، نمایندگی تشک رویال و رستوران گیله جا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مبل فرحبخش رشت

فروشگاه مبل فرحبخش رشت در محله دیلمان شهر رشت، در قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 01333726068 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه مبل فرحبخش رشت یکی از فروشگاه‌های خوب محله دیلمان است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند مبلیران (شعبه رشت)، مبل آراد و مبلمان طرحی برای زندگی 2 در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه مبل فرحبخش رشت برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مبل فرحبخش رشت را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ولیعصر قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه مبل فرحبخش رشت مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه مبل فرحبخش رشت را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده مبل فرحبخش واقع شده‌اند:

 • مبلیران (شعبه رشت)
  بلوار شهید انصاری، بین مسعود و فردوسی
 • مبل آراد
  بلوار شهید انصاری، بین پارس 1 و پیام
 • مبلمان طرحی برای زندگی 2
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و مهارت
 • مبل هنروران
  باستانی شعار، بلوار نماز
 • خانه آرمانی
  بزرگراه خرمشهر، بین میدان ولیعصر و کاج
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مبل فرحبخش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مبل فرحبخش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مبل فرحبخش ندارد.
  neshan logo