info
عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصر محله فرزانه، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولیعصر

ایستگاه اتوبوس ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله فرزانه رشت و بلوار ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله فرزانه رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه سوخت فرزانه، پنجره دو جداره باران کویر، نمایشگاه شرکت مهرخودروی ایرانیان، خدمات کولر انوش و فروشگاه مرکز تخصصی لنت ترمز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصر رشت

در شهر رشت، محله فرزانه ، ایستگاه اتوبوس ولیعصر رشت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ولیعصر، بین میدان ولیعصر و ولیعصر 1 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ولیعصر رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی گل را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصر رشت و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر 7
  بلوار ولیعصر، بین شهید محمد مومنی و ولیعصر پنجم
 • ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و صنعت
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار شهید انصاری، بین بلوار شهید علیزاده و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس هلاا احمر
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 1 و هلال احمر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصر ندارد.
  neshan logo