info
عکس ایستگاه اتوبوس هلال احمر
category

ایستگاه اتوبوس هلال احمر محله اسماعیل آباد، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هلال احمر

ایستگاه اتوبوس هلال احمر (ایستگاه اتوبوس) در محله اسماعیل آباد رشت و بلوار ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه امداد و نجات، شرکت پارس اب کاسپین، نمایشگاه شرکت مهرخودروی ایرانیان، خدمات کولر انوش و پیتزا راز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هلال احمر رشت

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت، ایستگاه اتوبوس هلال احمر رشت است که در محله اسماعیل آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ولیعصر، بین خانجانی و ولیعصر دوم است. ایستگاه اتوبوس هلال احمر رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی سرویس سحرخیز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هلال احمر رشت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هلال احمر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و صنعت
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان آریا
  بلوار ولیعصر، بین بیمارستان آریا و رهبر
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار شهید انصاری، بین بلوار شهید علیزاده و امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هلال احمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هلال احمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هلال احمر ندارد.
  neshan logo