info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان موقوفه گودرز و همچنین مسجد صاحب الزمان یزد، فالوده هوشنگ، رستوران و بیرون بر فتوحی، شوینده بهداشتی صدف و آرایشی ستاره یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان یزد

ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله سعدی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام مهدی، بین شهید ابراهیمی مقدم و ضیاء شریف 7 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه پلیس 2
  امام مهدی، بین امام خمینی و مهدی 58
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم
  سلمان فارسی، بین 26 و آیین
 • ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی
  بلوار دهه فجر، بین دهه فجر 31 و هنربخش
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا
  سلمان فارسی، بین تفضلی و قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo