info
عکس سالن زیبایی شهناز
category

سالن زیبایی شهناز محله تهران پارس، تهران

سالن آرایش و زیبایی

درباره‌ی سالن زیبایی شهناز

سالن زیبایی شهناز (سالن آرایش و زیبایی) در محله تهران پارس تهران و خیابان 154 شرقی واقع شده است. این سالن یکی از شصت و شش سالن آرایش و زیبایی در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین بیرون بر آویشو، شیرینی نوبری، کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی پژمان دستواره، آموزشگاه زبان سفیر تهرانپارس و ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این سالن به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی شهناز واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی قیچی
  بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین کیخسروی 117 و میدان قمر بنی هاشم
 • زیبایی رژین بیوتی
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • سالن زیبایی راهله نریمانه
  بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین کیخسروی 117 و میدان قمر بنی هاشم
 • آرایشگاه دامادی گیوا
  بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بین گلشنی 117 و آهنی آمینه 119
 • سالن زیبایی گل آرا
  بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بین گلشنی 117 و آهنی آمینه 119
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امید و آرزو (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی شهناز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی شهناز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی شهناز ندارد.
  neshan logo