info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا
category

ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا

ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز، میدان امیر چخماق، موزه خودروهای تاریخی و کلاسیک و دست ساز و بازارچه حاجی قنبر و همچنین قهوه ونیز، حسینیه کربلایی های یزد، فلافل تند و تیز، اقامتگاه و رستوران سنتی توریستی گیوا یزد و اتحادیه صنف مصالح ساختمانی و کاشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا یزد، شهر یزد، محله محله گازرگاه است. این ایستگاه اتوبوس در سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 55 و گازرگاه قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی پردیس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینیه کربلا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین
  شهید رجایی، رجایی 6
 • ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا
  امام مهدی، بین تقی زاده و موسی بن جعفر
 • ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب
  دهم فروردین، دروازه قصاب ها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا ندارد.
  neshan logo