info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و خیابان حسینعلی گل ۱۳ واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران سادات اخوی، گروه هفت خورشید، نمایندگی سایپا تقوی، کالای برق جهان افروز یزد و مسجد امام حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن یزد

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله آبشاهی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار دانشجو، حسینعلی گل 13 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام حسن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس
  بلوار آتش نشان، خیابان صدرالساداتی، خیابان محقق داماد، میدان گل نرگس
 • ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو
  بلوار آتش نشان، خیابان صدرالساداتی، خیابان محقق داماد، بین محقق داماد 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد
  آیت الله کاشانی، بین آزادی و خیابان نعیم آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن ندارد.
  neshan logo