info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان

ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و بزرگراه امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی رنگین کمان قلمستان و همچنین پارک قلمستان، مجموعه ورزشی ملت (ذوب‌آهن اصفهان )، تابلوسازی انتخاب، فروشگاه گز ترمه و تودوزی و روکش صندلی سعادت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان اصفهان است که در محله مارون قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام خمینی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی آنوشا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان قلمستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید ردانی پور
  ردانی پور، بین حکمت و آیت الله صادقی
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  بزرگراه امام خمینی، بین مهرداد و شهبازی
 • ایستگاه اتوبوس عدالت
  صبا، بین بن بست امین و افشاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان ندارد.
  neshan logo