info
عکس رستوران پلوخورش
category

رستوران پلوخورش محله اوین، تهران

درباره‌ی رستوران پلوخورش

رستوران پلوخورش (رستوران) در محله اوین تهران و خیابان اعرابی واقع شده است. این رستوران یکی از بیست و نه رستوران در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شمرون کباب، ورزشگاه شهدای اوین، داروخانه شبانه روزی دکتر سعیدی، سرای محله اوین و قلیان سرای برادران صدیقی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران پلوخورش تهران

این رستوران در محله اوین شهرتهران به آدرس بزرگراه یادگار امام، کچویی، اعرابی قرار دارد. شماره تلفن رستوران پلوخورش تهران 02122407626 است که شما می‌توانید هراطلاعاتی بخواهید، از طریق آن به دست آورید.

رستوران پلوخورش تهران از رستوران‌های محبوب محله اوین است. رستوران‌های معروف دیگری مانند کافه رستوران دل پیانو، رستوران و تهیه غذا لاوان، بانک غذا و رستوران دری در اطراف این رستوران قرار دارند. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله اوین دمنوش مهرما، کافه آیریش و کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) هستند که در نزدیکی رستوران پلوخورش تهران قرار گرفته اند.

چطور به رستوران پلوخورش تهران برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران پلوخورش تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به رستوران پلوخورش تهران بروید و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران پلوخورش تهران می‌باشد، ایستگاه اتوبوس شاه حسینی است.

ساعت کاری، اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر به رستوران پلوخورش تهران رفتید، یادتان باشد که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران پلوخورش واقع شده‌اند:

 • کافه رستوران دل پیانو
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، بزرگراه شهید چمران، شهید شاهپور سوری، بهزاد
 • رستوران و تهیه غذا لاوان
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، بزرگراه شهید چمران
 • بانک غذا
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو
 • رستوران دری
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، کچویی، بین ماهوتچی و میدان شهریاری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 25 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران پلوخورش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران پلوخورش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران پلوخورش ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، کچویی، اعرابی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری رستوران پلوخورش

  شنبه 12:00 تا 17:00 19:30 تا 22:45
  یک‌شنبه 12:00 تا 17:00 19:30 تا 22:45
  دوشنبه 12:00 تا 17:00 19:30 تا 22:45
  سه‌شنبه 12:00 تا 17:00 19:30 تا 22:45
  چهارشنبه 12:00 تا 17:00 19:30 تا 22:45
  پنج‌شنبه 12:00 تا 17:00 19:30 تا 22:45
  جمعه 12:00 تا 17:00 19:30 تا 22:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo