info
عکس ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده
category

ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده محله بعثت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده

ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده (ایستگاه اتوبوس) در محله بعثت یزد و خیابان انقلاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بعثت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و مرکز پخش محصولات لبنی ایساتیس و همچنین حسینیه بزرگ بعثت، هتل سنتی چهارسوق، مسجد شاه طهماسب، بقعه پیرعلم و فروشگاه اینترنتی مواد غذایی خورشید بازار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده یزد

ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله بعثت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب، بین انقلاب 3 و 4 است. ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی همراز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلنیک حکیم زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
  بلوار مطهری، مطهری 22
 • ایستگاه اتوبوس پشت باغ
  شهید رجایی، بین شهید بکایی و شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم
  شهید نواب صفوی، بین کوی مسجد کوفه و شهید عطابخش
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان
  بلوار مطهری، بین کوی باغ گلشن و گرماسعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم زاده ندارد.
  neshan logo