info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان محله پاستور، تبریز

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان

ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان (ایستگاه اتوبوس) در محله پاستور تبریز و خیابان طالقانی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله پاستور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبوترخانه و همچنین کله پاچه پزی تشریفات، هتل آپارتمان لوکس، مسجد رادمردان، پیتزا کرال و دبستان دخترانه شهید محمودی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان تبریز

ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله پاستور قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در طالقانی شمالی، بین سعدی و پناهی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی جهان سیر قلی و شرکا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد رادمردان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرباز
  بزرگراه سردار سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور
  شریعتی جنوبی، بین مهران اول و ١٧ شهریور جدید
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه باغشمال
  ارتش جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد رادمردان ندارد.
  neshan logo