info
عکس سینما کانونعکس سینما کانونعکس سینما کانون
category

سینما کانون محله آرژانتین - ساعی، تهران

سالن و پردیس سینمایی
3.0
4 رای

درباره‌ی سینما کانون

سینما کانون (سالن و پردیس سینمایی) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان چهارم واقع شده است. این مجموعه یکی از دو سالن و پردیس سینمایی در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پاستور نو و مجتمع تجاری شهاب و همچنین کارگزاری بانک ملی ایران، پت شاپ ژیوان، کارگزاری بانک سپه، قنادی وزرا 40 و فروشگاه کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجموعه به ایستگاه مترو میرزای شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس سینما کانون تهران

آدرس سینما کانون تهران، شهر تهران محله آرژانتین - ساعی است. سینما کانون تهران از مراکز فرهنگی خوب محله آرژانتین - ساعی به حساب می آید. گیم نت گیم تک، خانه بازی بامبی و کانون تیراندازی با کمان شفق از دیگر مراکز تفریحی و سرگرمی هستند که می توانیم در اطراف این سینما نام ببریم.

چطور به سینما کانون تهران برویم؟

این سینما در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد قرار دارد. برای رفتن به سینما کانون تهران از طریق مترو، باید در ایستگاه مترو میرزای شیرازی پیاده شوید. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می توانید بهترین مسیر رسیدن به سینما کانون تهران را انتخاب کنید. نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر اتوبوس یا مترو به شما کمک می کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می گذارد. در صورتی که شما هم به سینما کانون تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر سینماهای که در محدوده سینما کانون واقع شده‌اند:

 • سینما تئاتر گلریز
  (4.3)
  بزرگراه کردستان، حسین پور، سی و چهارم، اسدآبادی، بین بیست و نهم و بیست و هفتم
 • سینما آزادی
  (4.1)
  بهشتی، بین ایزد و میرزای شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سینما کانون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سینما کانون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سینما کانون ندارد.
  neshan logo