info
عکس ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک
category

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنگک، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یزد، موسسه زبان نارسیس، دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد و ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک حمیدیا

در شهر حمیدیا، محله پاسداران ، ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک حمیدیا قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، بین پاسداران 24 و 26 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک حمیدیا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف حمیدیا دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی سفیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزمایشگاه مکانیک خاک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاسین
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
  بلوار ابن سینا، بین میدان ابن سینا و بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار پاسداران، پاسداران 64
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک ندارد.
  neshan logo