info
عکس ایستگاه اتوبوس سبزه میدان
category

ایستگاه اتوبوس سبزه میدان محله سبزه میدان، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سبزه میدان

ایستگاه اتوبوس سبزه میدان (ایستگاه اتوبوس) در محله سبزه میدان رشت و سبزه میدان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله سبزه میدان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی امیرالمومنین، پیاده راه فرهنگی رشت، موزه مردم شناسی گیلان و پاساژ علاالدین و همچنین سبزه میدان، فروشگاه مرکزی دوربین کانن، مرکز خرید پوشاک رز، فروشگاه نجم خاورمیانه و اداره کل سازمان تامین اجتماعی استان گیلان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سبزه میدان رشت

ایستگاه اتوبوس سبزه میدان رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله سبزه میدان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس سبزه میدان است. ایستگاه اتوبوس سبزه میدان رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی پیمان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سبزه میدان رشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سبزه میدان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عطاآفرین
  سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس حبیب زاده
  سردار جنگل، بین نایب زاده و سید اقا جان
 • ایستگاه اتوبوس پیرسرا
  سردار جنگل، بین آیت الله طالقانی و آیت الله انشایی
 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  بلوار 8 دی، بین صفاری و اصالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سبزه میدان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سبزه میدان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سبزه میدان ندارد.
  neshan logo