info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر محله اکبرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبرآباد یزد و بلوار امام جعفر صادق واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، نانوایی بربری اصلی، آژانس ديجيتال ماركتينگ لاميا و هایپر سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر یزد است که در محله اکبر آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام جعفر صادق است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان مادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره پست
  بهشتی، بین میدان امام حسین و بهشتی 3
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان
  طالقانی، بین شهید هدایتی و قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر ندارد.
  neshan logo