info
عکس انجمن ورزشی دانشکده برق و کامپیوتر خواجه نصیر
category

انجمن ورزشی دانشکده برق و کامپیوتر خواجه نصیر محله دبستان - مجیدیه، تهران

مرکز فرهنگی
4.3
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی انجمن ورزشی دانشکده برق و کامپیوتر خواجه نصیر

انجمن ورزشی دانشکده برق و کامپیوتر خواجه نصیر (مرکز فرهنگی) در محله دبستان - مجیدیه تهران و خیابان آگاهی واقع شده است. این مرکز یکی از چهار مرکز فرهنگی در محله دبستان - مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید سید خندان و همچنین آزمایشگاه پاتوبیولوژی رسالت، گروه آموزشی ایرانمهر، مرکز آمبولانس ناجی، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و داروخانه دکتر الهه هادی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز فرهنگی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز فرهنگی که در محدوده انجمن ورزشی دانشکده برق و کامپیوتر خواجه نصیر واقع شده‌اند:

 • خبرگزاری افتانا
  سهروردی شمالی، حاج حسنی
 • موسسه فرهنگی هنری سپند هنر
  سهروردی شمالی، حاج حسنی
 • مجموعه فرهنگی غدیر
 • موسسه فرهنگی رسانه یار
  (5.0)
  شریعتی، متحیر
 • سرای محله دبستان
  (4.0)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کاشانی موحد، میدان موحد کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شهاب (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انجمن ورزشی دانشکده برق و کامپیوتر خواجه نصیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انجمن ورزشی دانشکده برق و کامپیوتر خواجه نصیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انجمن ورزشی دانشکده برق و کامپیوتر خواجه نصیر ندارد.
  neshan logo