info
عکس فروشگاه موبایل آل الکترونیک
category

فروشگاه موبایل آل الکترونیک محله آهنگ، تهران

فروشگاه و خدمات موبایل
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه موبایل آل الکترونیک

فروشگاه موبایل آل الکترونیک (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله آهنگ تهران و خیابان میر جعفری واقع شده است. این مکان یکی از هفت فروشگاه و خدمات موبایل در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تجهیزات شکار فرخ، ساندویچ برگر ویچ، سوپرمارکت‌ حمید، ساختمان شهید نوید صفری و زمزم تاکسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه موبایل آل الکترونیک تهران

آدرس فروشگاه موبایل آل الکترونیک تهران، شهر تهران، محله آهنگ و است. فروشگاه موبایل آل الکترونیک تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله آهنگ به حساب می‌آید. موبایل الماس، موبایل قصر و موبایل کهکشان از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل آل الکترونیک تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل آل الکترونیک تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس وحدت قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه موبایل آل الکترونیک تهران ایستگاه مترو بسیج نیز می‌باشد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل آل الکترونیک تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه موبایل آل الکترونیک تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده فروشگاه موبایل آل الکترونیک واقع شده‌اند:

 • موبایل الماس
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین بازدار و خسروی
 • موبایل قصر
 • موبایل کهکشان
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین شاطرنیا و خسروی
 • موبایل ایثار - هادی
  بزرگراه بسیج، محمد حجتی فرود، حجتی فرود
 • ایران موبایل
  بزرگراه بسیج، قاسم تارخ، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین قاسم تارخ و نیک انجام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعیدی زاده_رضا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه موبایل آل الکترونیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه موبایل آل الکترونیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه موبایل آل الکترونیک ندارد.
  neshan logo