عکس ایستگاه اتوبوس وحدت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس وحدت (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس وحدت در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس وحدت (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین پیتزا بوراک، بوستان وحدت، آریا آرسی، موبایل بهار و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وحدت

ایستگاه اتوبوس وحدت را می‌توانید در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ بلوار ابوذر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس وحدت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس نبرد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس وحدت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وحدت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان دهم
  بزرگراه بسیج، فاضلی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین دهم و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس گلگشت
  بلوار ابوذر، بین وثیقی و دیزج
 • ایستگاه اتوبوس پارک سمیه
  بلوار ابوذر، بین میرزا آقایی و سارا
 • ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر
  ده حقی(آهنگ)، محلات، بین بهستان یکم و زمزم
 • ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت
  بلوار ابوذر، نرسیده به وثیقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وحدت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وحدت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وحدت ندارد.
  neshan logo