عکس ایستگاه اتوبوس گلگشت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلگشت (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بین وثیقی و دیزج

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلگشت در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پوشاک کده (پوررمضان - شعبه 1)، بوستان گلگشت بلوار ابوذر، فروشگاه فرش شاهان، نانوایی بربری و کباب سرای ذغالی بلوط قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلگشت

آدرس ایستگاه اتوبوس گلگشت، شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ بلوار ابوذر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابوذر، بین وثیقی و دیزج قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس گلگشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلگشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بین وثیقی و دیزج


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  خاوران، نرسیده به شهیدان سجادیان
 • ایستگاه اتوبوس وحدت
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بسیج
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس گلستان هجده
  بلوار نبرد جنوبی، بین گلستان شانزدهم و گلستان هیجدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلگشت ندارد.
  neshan logo