info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت
category

ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت

ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لباس پوشاک کده شعبه 1، بوستان گلگشت بلوار ابوذر، فروشگاه فرش شاهان، نانوایی بربری و کباب سرای ذغالی بلوط قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت تهران

در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ ، ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابوذر، بین عباس دلیر و وثیقی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک گلگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس آهنگ
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس وحدت
  بلوار ابوذر، بعد از حبیب
 • ایستگاه اتوبوس گلستان هجده
  بلوار نبرد جنوبی، بین گلستان شانزدهم و گلستان هیجدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت ندارد.
  neshan logo