عکس ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، نرسیده به وثیقی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پوشاک کده (پوررمضان - شعبه 1)، بوستان گلگشت بلوار ابوذر، فروشگاه فرش شاهان، نانوایی بربری و کباب سرای ذغالی بلوط قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت

در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ بلوار ابوذر، ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابوذر، نرسیده به وثیقی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، نرسیده به وثیقی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک گلگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس آهنگ
  بزرگراه بسیج، بین جمشید اسدیان و محمد باقرتوکلی
 • ایستگاه اتوبوس وحدت
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان هجده
  بلوار نبرد جنوبی، بین گلستان شانزدهم و گلستان هیجدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت ندارد.
  neshan logo