info
عکس ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر (محله کاج، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر

موقعیت ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر در محله کاج تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله کاج تهران و خیابان پادگان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کاج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه استاد لرزاده و مرکز خرید سپنتا و همچنین چلوکباب ضیافت، اتحادیه پوشاک تهران، جامه سرا، شرکت پارس استیل و سرای سنتی سیمرغ آبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر

آدرس ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر، شهر تهران، محله کاج خیابان پادگان ولیعصر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، حسینی نژاد، پادگان ولیعصر است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پادگان ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس
  شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده
 • ایستگاه اتوبوس سهروردی
  سهروردی جنوبی، بین حجازی و دبیر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  انقلاب اسلامی، کفایی شیرمنش، خواجه نصیرالدین طوسی، نامجو، بین آلایی و کمالی اصل
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه
  شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، حسینی نژاد، پادگان ولیعصر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo