info
عکس ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر محله کاج، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر

ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله کاج تهران و خیابان پادگان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کاج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه استاد لرزاده و مرکز خرید سپنتا و همچنین چلوکباب ضیافت، اتحادیه پوشاک تهران، جامه سرا، نمایندگی نیسان جهان نوین آریا و سرای سنتی سیمرغ آبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر تهران، شهر تهران، محله کاج است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پادگان ولیعصر، بین یاس و حسینی نژاد است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس آرمن تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پادگان ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس
  انقلاب اسلامی، شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس سهروردی
  سهروردی جنوبی، بین حجازی و دبیر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، قجاوند، نامجو، بین آلایی و کمالی اصل
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه
  شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پادگان ولیعصر، بین یاس و حسینی نژاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo