info
عکس ایستگاه اتوبوس سلامتیان
category

ایستگاه اتوبوس سلامتیان محله کوجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلامتیان

ایستگاه اتوبوس سلامتیان (ایستگاه اتوبوس) در محله کوجان اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساج آسا (آریس) و همچنین رستوران حجت 1، اتحادیه تولیدکنندگان مصنوعات چوبی، شرکت فراز پویان دماوند، بیمه پارسیان و نقاشی ماشین لبخند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلامتیان اصفهان

ایستگاه اتوبوس سلامتیان اصفهان در شهر اصفهان، محله کوجان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سلامتیان اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شبنم قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلامتیان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلامتیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا اهتمام
  شهدای لمجیر، بین آزادگان و پیروز
 • ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی
  درخشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلامتیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلامتیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلامتیان ندارد.
  neshan logo